کود

کود و قارچ کش حراج

تقویت و نگهداری گل و گیاهان

خانواده کود و قارچ کش
انواع کود شیمیایی و ارگانیک

خرید کود

محصولات کود سبزآفرین

مقالات کود

مقالات بیشتر از کود های سبزآفرین

ورمی کمپوست ۵۰ لیتری

ورمی کمپوست

سرند شده سبک و بی بو عاری از بذر علف های هرز

A+

درجه کیفی

95 %

درصد ورمی

کود ارگانیک ورمی کمپوست 

ما و شما و خیلی های دیگر در منزل و آپارتمان خویش از گیاهان طبیعی نگهداری می‌کنند. بگیاهان آپارتمانی می توانند در فضای اتاق و منزل پرورش یابند. نگهداری از این گیاهان به عامل ها مختلفی بستگی دارد، بعضی از آنان به نور و روشنایی بدون واسطه نیاز دارا‌هستند به همین استدلال کنار پنجره شایسته ترین جای برای رویش آن ها میباشد در حالی که بعضی از گیاهان آپارتمانی در سایه هم رویش بهتری دارند و می‌اقتدار از آنها برای تزیین میز و کتابخانه بهره برد.
یک کدام از مهم ترین نکات در حفظ از گیاهان، چه گل و گیاهان باغچه و چه گلدان‌های مو جود در منزل استعمال از خاک عالی و مطلوب برای گیاه میباشد. خاک بستر گیاه و منبع تغذیه‌ی آن میباشد. عدم وجود مواد کافی و موردنیاز گیاهان در خاک منجر کم آب شدن و پوسیده شدن ریشه‌ی گیاه میشود. گیاهان برای حیات خویش به یک خاک بی نیاز و آکنده‌از مواد طبیعی و شیمیایی مستلزم می‌باشند.
تعدادی نکته‌ی اصلی قبل از خرید خاک و کود
شایسته ترین خاک گل و گیاه تهیه و تنظیم گردیده از مواد ارگانیک و معدنی میباشد. این خاک برای گونه های گیاهان آپارتمانی، سبزی‌کاری و کشت نشا قابل به کار گیری میباشد. خاک‌های بهتر و بی نیاز دارنده خاک‌برگ و کمپوست نیز می باشند که پرورش و گلدهی گیاهان را سبب ساز می گردند. همینطور خاک عالی بایستی قابلیت و امکان حفظ آب را هم داشته باشد تا ریشه‌های گیاه بتوانند به‌راحتی آب مایحتاج خویش را از طریق دریافت نمایند.
خاک عالی دارنده اندازه  معینی کود نیز می‌باشد. کود دربرگیرنده مواد طبیعی و هم شیمیایی میباشد که به بافت خاک گیاهان به‌مراد تأمین مواد مفید برای گل و گیاه اضافه می گردد. استفاده زیاد کود می تواند خطرناک باشد و به بافت خاک و گیاه آسیب برساند.
کودهای طبیعی بسیار عالی و بی نیاز میباشند و شالوده‌ی زیستی و بیولوژیک دارا هستند. این کودها از فضولات حیوانی، ضایعات گیاهان در کشاورزی، کمپوست و فاضلاب تصفیه گردیده تنظیم می گردند و در بسته‌بندی‌های متفاوت برای مصرف وجود دارا هستند.
کودهای شیمیایی یا این که غیرارگانیک در کشاورزی و گلخانه‌ها کاربرد دارا‌هستند. این نوع کود طی فرآیندهای شیمیایی به وجود می‌آید و متعدد از کود طبیعی میباشد. کودهای نیتروژن، فسفات، پتاسیم و … از گونه های کودهای شیمیایی میباشند که بسیار قدرتمند‌خیس از کودهای طبیعی می باشند.
خرید آنلاین اشکال خاک و کود
خرید آنلاین تولیدات باغبانی از فروشگاه آنلاین سبزآفرین به راحتی امکانپذیر میباشد. کودها در بسته‌بندی‌های والا و کوچک و به‌شکل مایع، پودری و جامد تهیه و تنظیم میشوند.