نمای کلی سیاست بازپرداخت و بازگشت ما ۷ روز به طول می انجامد. اگر طی ۲۴ ساعت از خرید شما گذشته است، ما نمی توانیم بازپرداخت یا تعویض کامل را به شما ارائه دهیم. شما باید در ۲۴ ساعت اول پس از زمان تسویه حساب درخواست بازگشت کالای خود را از طریق فرم مربوطه ثبت کنید. برای واجد شرایط بودن برای بازگشت، کالای شما باید بلااستفاده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.
چندین نوع کالا از برگشت معاف هستند. کالاهای فاسدشدنی مانند گل و غیره قابل بازگشت نیستند. ما همچنین محصولاتی که کالاهای سمی و کود های شیمیایی را نمی پذیریم.

موارد اضافی غیر قابل بازگشت:

کارتهای هدیه محصولات نرم افزاری قابل بارگیری (دانلود). برای همه محصولات نیز می بایست رسید پرداخت، فاکتور در فرم درخواست بازگشت ضمیمه شود و در هنگام بازگشت همراه کالا ارسال شود. بهتر است بازگشت کالا را از طریق نماینده فروش یا سایت یا اپلیکیشنی که خریداری نمودید انجام دهید.

شرایط خاصی وجود دارد که فقط بازپرداخت جزئی به شما تعلق می گیرد:

همه محصولات دارای حداقل دو بسته بندی هستند. بسته بندی اصلی، بسته بندی ثانیه بسته های نباید دچار آسیب شده باشند و محصولات در سلامت کامل تحویل می شوند. باز شدن بسته بندی اصلی هر موردی که در وضعیت اصلی خود نیست، به دلایلی که به دلیل خطای ما نیست ، آسیب دیده محسول می شود. هر موردی که بیش از ۷ روز پس از تحویل بازگردانده شود بازپرداخت می شود. محصولی که بازگشت آن تایید اولیه شد فرصت دارد تا ۷ روز کاری به انبار اعلامی تحویل شود در غیر اینصورت از دریافت آن معذوریم.
هنگامی که بازگشت شما دریافت و بازرسی می شود، ما به شما ایمیلی یا پیامک ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. ما همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع می دهیم.
در صورت تأیید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار در کارت اعتباری یا روش پرداخت اصلی شما در مدت زمان معینی اعمال می شود.

قوانین مرجوعی و بازگشت و بازپرداخت کالا سبزآفرین
قوانین مرجوعی و بازگشت و بازپرداخت کالا

بازپرداخت دیرهنگام یا مفقود شده

اگر هنوز بازپرداخت دریافت نکرده اید، ابتدا دوباره حساب بانکی خود را بررسی کنید.
سپس با پشتیبانی برنامه پرداخت خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی ارسال شود.
در مرحله بعد با پشتبانی بانک خود تماس بگیرید. اغلب زمان پردازش قبل از ارسال بازپرداخت وجود دارد.
اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

موارد حراج

فقط اقلام قیمت معمولی مسترد می شود. اقلام حراج و فروش ویژه مسترد نمی شود.

جایگزین

ما فقط مواردی را که معیوب یا آسیب دیده اند و این عیب از سمت ما باشد جایگزین می کنیم. اگر نیاز دارید آن را با همان مورد عوض کنید، به ما درپیام ارسال کنید و مورد خود را به: آدرس ما ارسال کنید.

ارسال و بازگردانی

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به آدرس انبار فعال یا نمایندگی ارسال کنید. محل ارسال توسط پشتیبانی اعلام خواهد شد.
شما مسئول پرداخت هزینه حمل و نقل خود برای بازگرداندن کالای خود خواهید بود. هزینه حمل و نقل غیر قابل استرداد است. در صورت دریافت بازپرداخت، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر می شود.
بسته به محل زندگی شما، ممکن است مدت زمان لازم برای رسیدن محصول مبادله شده به شما متفاوت باشد.
اگر کالاهای گران تر را برمی گردانید، ممکن است از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.

راهنمایی بیشتر می خواهید؟

برای سوالات مربوط به بازپرداخت و بازگشت، با ما تماس بگیرید.